سوالات شما

خواهشمند است قبل از ثبت سفارش موارد زیر را با دقت مطالعه کرده و سپس با خیالی راحت نسبت به خرید اقدام نمایید.

پرسش های شما

پشتیبانی آنلاین دارید؟

در ابتدای خرید در هفته اول که طبق تجربه ما بیش ترین سوال ها و موارد برای کاربران پیش می آید ما پشتیبانی آنلاین 24 ساعته در روزهای کاری داریم و در روزهای تعطیل ساعت 12 تا 4 بعد از ظهر پشتیبانی داریم، در ادامه مسیر هم در روزهای کاری از ساعت 9 صبح  تا 8 شب همراه شما هستیم.

پشتیبانی آنلاین به چه صورت هست ؟

فقط کافیه از مورد پیش آمده یک فیلم واضح برای واتساپ ما ارسال کنید و یا هر سوال دیگه ای دارید داخل واتساپ مطرح کنید تا در اولین فرصت تیم پشتیبانی ما، شما را راهنمایی و همراهی کنند، لازم به ذکر است در صورت تماس تلفنی، در جهت رفع بهتر موارد ارسال فیلم به ما کمک بیشتری می کند، ممنونم از شما که رعایت می کنید.

محصولات داتیس ضمانت و خدمات پس از فروش دارد؟

همه چاپگر های داتیس یک سال ضمانت و پنج سال خدمات پس از فروش دارند. هر مورد و مسئله ای برای چاپگر شما پیش بیاید قابل رفع می باشد:
در مرحله اول بعد از هماهنگی با ما اگه مورد به دست شما قابل حل شدن باشه ما با ارسال فیلم راهنماییتون می کنیم و اگر نیاز به قطعه ای داشته باشید در اسرع وقت با هزینه خودمون براتون ارسال می کنیم و در نهایت اگر مورد به دست شما قابل حل نباشه فقط کافیه دستگاه رو به مجموعه داتیس برسونید تا مثل روز اول سرویس و آماده چاپ بشه و با یک قطعه تست شده تحویلتون داده می شود در صورتی که در یک سال اول باشید، هیچ گونه هزینه ای بابت سرویس دستگاه گرفته نمی شود و اگر هم شامل 5 سال خدمات باشید با حداقل هزینه چاپگرتون سرویس و تست می شود.

چرا حتما قبل از هر کاری باید با پشتیبانی هماهنگ کنم؟

مسئله پیش اومده به درستی تشخیص داده بشود و با راهنمایی ما آسیب به دیگر مناطق وارد نشود و همچنین کالیبره و کیفیت چاپ از بین نرود و در نهایت دستگاه از ضمانت خارج نشود.

آیا آموزش هم همراه دستگاه هست؟

بله آموزش های مربوطه همه در داخل کارت حافظه (رم) همراه دستگاه می باشد.

  • مرحله اول: آموزش آشنایی با چاپگر
  • مرحله دوم: آموزش کار با چاپگر
  • مرحله سوم: آموزش نرم افزار اسلایسر
  • مرحله چهارم: آموزش طراحی سه بعدی هم هدیه داتیس برای شماست می تونید در کنار چاپ سه بعدی، حرفه ی طراحی سه بعدی رو هم یاد بگیرید.
مصرف برق پرینتر سه بعدی داتیس چقدره؟

به اندازه سه تا لامپ 100 وات و یک 50 وات یعنی 350 وات

پرینتر سه بعدی مزایای فراوانی داره مصرف پایین برق هم یکی از خصوصیاتش هست.

مصرف برق اصلی دستگاه 150 وات هست بستر گرم هم 300 وات هستش اما به طور یکنواخت 300 وات استفاده نمی کند چون هیترهای پرینتر سه بعدی مستقیم به منبع وصل نمی شود با سیگنال PWM مقدار روشن بودن رو در هر ثانیه با توجه به دمای سنسور دما سنج یا ترمیستور بهش انتقال میدن میانگین مصرف بستر 200 وات هستش و میانگین مصرف کلی دستگاه 350 وات هست.

اگر صبح تا شب مداوم از پرینتر سه بعدی استفاده کنم چقدر هزینه برق میاد؟

با توجه به توضیحاتی که در مورد مصرف برق دستگاه داده شده حدودا به صورت میانگین در صورت مصرف مداوم بین 60 تا 80 هزار تومان به قبض برق شما اضافه می شود. پرینتر سه بعدی یکی از کم مصرف ترین ابزار برقی هستش.